Національна дитяча гаряча лінія

Головна » 2017 » Лютий » 28 » Районна спартакіада ”Здоров’я”
11:18
Районна спартакіада ”Здоров’я”
  У лютому стартувала районна спартакіада ”Здоров’я”, план заходів якої затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від 03.02.2017     № 38.

На лютий – березень заплановані змагання з волейболу, шахів, шашок та настільного тенісу.

11 лютого 2017 року у  спортивному залі Більмацької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Інтелект»  відбулися матчі розіграшу першості району з волейболу серед команд чоловіків.

За право стати найкращими в районі змагалися 3 команди: «Гермес»  з селища міського типу Більмак, ”Олімп” з села Смирнове та ”Зоря” з селища міського типу Комиш-Зоря.

У підсумку сильнішими виявились гравці команди ”Гермес”, які здобули перемогу у двох партіях, друге місце посіла команда ”Олімп” з Смирнового, третє – команда ”Зоря” з Комиш-Зорі.

Команда-переможець нагороджена Кубком, решта команд відзначені грамотами.

Приємно те, що в змаганнях активну участь беруть ветерани спорту Сліпченко С.К. з команди «Гермес», Ковальчук Б.П. з команди «Зоря».

У березні також відбудеться традиційний турнір з волейболу на Кубок імені спортсмена-земляка М.Василенка.

18 лютого 2017 року у Більмацькій загальноосвітній школі відбувся турнір з шахів серед чоловіків та жінок у командно-особистій першості. У змаганнях з цього інтелектуального виду спорту взяли участь 4 команди: «Зоря» з селища міського типу Комиш-Зоря, збірна державних службовців з селища міського типу Більмак та дві команди з села Смирнове – команда посадовців органу місцевого самоврядування та команда «Олімп».

В особистій першості переможцем на першій дошці став Щербина М.Й. з команди «Зоря», на другій дошці – Шатан М.Є. зі збірної державних службовців з Більмака, на третій дошці – Клушина І.В. також зі збірної державних службовців з Більмака.

У командному заліку перемогу виборола збірна команда державних службовців з смт. Більмак, друге місце посіла команда посадовців органу місцевого самоврядування з Смирнового, третє – команда «Зоря» з смт. Комиш-Зоря.

Слід відмітити Смирновську сільську раду за представлення двох команд від території на змагання.

Команда-переможець нагороджена Кубком, переможці  і призери в індивідуальному заліку відзначені грамотами.

25 лютого 2017 року у Більмацькій загальноосвітній школі відбувся турнір з шашок серед чоловіків та жінок у командно-особистій першості.

Представники команд  «Більмак» і «Ліцей» з селища міського типу Більмак та команди «Зоря» з селища міського типу Комиш-Зоря розігрували право бути найкращими у цьому інтелектуальному виді спорту.

У командному заліку перемогла команда «Більмак», друге місце посіла команда «Зоря», третє – команда «Ліцей».

В особистій першості переможцями стали Дорошенко В.В. та       Клушина І.В. з команди «Більмак», Щербина М.Й. з команди «Зоря» та Деменко В.М. з команди «Ліцей».

Переможці і призери змагань відзначені грамотами.