Понеділок, 23.10.2017, 23:36
Ви увійшли як Гость | Група "Гости


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Flag Counter

Національна гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія

Головна » 2016 » Листопад » 14 » Мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка
19:40
Мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка
      В День української писемності та мови   9 листопада 2016 року  в районі відбувся мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка.  Підсумки мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка в 2016/2017 н.р.
 
 
  Прізвище Школа Результат Вчитель
      5 клас  Мак. 24 б.  
1. Серганова  Тетяна Шевченківська ЗОШ  12 б./  - м. Кардашова Ю.О.
2. Шутова Анастасія Куйбишевська  ЗОШ  14 б./  3м. Сівер Л.А.
3. Кайдаш Дмитро Новоукраїнська ЗОШ  16 б./  3м. Воронько Л.Л.
    6 клас Мак. 24 б.  
4. Савіська Альона Олексіївська ЗОШ   18 б./ 2 м. Большова С.В.
    7 клас Мак. 24 б.  
5. Бабич Олександр Мар’янівська ЗОШ   9 б./  - м. Мироненко М.М.
6. Пахайло Олег Олексіївська ЗОШ  11б./ -  м. Мойшевич О.І.
7. Ярошенко Марина «Інтелект»  11 б./ -  м. Кульчицька А.М.
8. Ляшенко Олександра  Куйбишевська ЗОШ  17 б./ 2 м. Сівер Л.А.
    8 клас Мак. 24 б.  
9. Цибулька Яна Олексіївська ЗОШ   2 б./  - м. Лисенко Н.В.
10. Смоляна Аліна Комиш-Зорянська ЗОШ  10 б./ - м. Братішко Т.В.
11. Байбара Діана Новоукраїнська ЗОШ 12 б./ - м. Трояновська М.М.
12. Боднар Сніжана Смирновська ЗОШ  13 б./ 3 м. Довган Н.І.
      9 клас Мак. 24 б.  
13. Конькова Дарина Шевченківська ЗОШ   12 б./ - м. Редька Т.М.
14. Скакунова Владислава «Інтелект»   16 б./  3м. Рябовол Л.А.
     10 клас Мак. 24 б.  
15. Галян Ольга Благовіщенська ЗОШ   9 б./  - м. Шафранко Т.М.
16. Вакасова Каріна Олексіївська ЗОШ   9 б./  - м. Івченко Н.Ф.
    11 клас Мак. 24 б.  
17. Рекотова Валерія Куйбишевська ЗОШ 17 б./  2 м. Підпала Н.І.
18. Марусик Наталія Комиш-Зорянська ЗОШ 19 б./ 2 м. Братішко Т.В.
З А П Р О Ш Е Н І   Н А  ІІІ Е Т А П
1. Савіська Альона Олексіївська ЗОШ   18 б./ 2 м. Большова С.В.
2. Скакунова Владислава «Інтелект»   16 б./  3м. Рябовол Л.А.
3. Марусик Наталія Комиш-Зорянська ЗОШ 19 б./ 2 м.

Братішко Т.В



Журі конкурсу:   Альховик І.О.,
                                Матвіїшина С.О.,
                                Воронько Л.Л.,
                                Рябовол Л.А.,
                                Сівер Л.А.,
                                Братішко Т.В.
 
Голова журі :      Олексенко Е.С.
 
Переглядів: 259 | Додав: admin
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів

Відділ освіти молоді та спорту Більмацької РДА Запорізької області © 2010 - 2017
Сайт створено у системі uCoz